Stoveman BBQ ahi Vaata suuremalt

Stoveman BBQ ahi

12120010

6 €

1-3 tööpäeva

Stoveman

  • Küpsetuskambri pikkus: 72cm
  • Roostevaba küpsetusrest: 60x39cm (L/S)
  • Küttekolde pikkus: 45cm
  • Üldlaius: 106cm
  • Üldkõrgus: 187cm
  • Kaal: 81kg
  • Pakendi mõõtmed: 115 x 52 x 182 cm (P/L/K)

Rohkem infot

Vabandame, hetkel ei saa e-poest tellida!

Rohkem infot

Barbecue kodumaaks peetakse Ameerikat. Sisuliselt tähendab see aina populaarsemaks muutuv grillimisviis aeglast küpsetamist mitte kõrgemal kuumusel, kui 120 kraadi Celsiuse skaala järgi spetsiaalses BBQ-ahjus.

Stoveman BBQ ahi on mõeldud kala-, looma- ja linnuliha grillimiseks BBQ meetodil (aeglane küpsetamine) ja seda siis vastavalt soovidele, kas niiskes või kuivas keskkonnas.

Stoveman BBQ ahju saab kasutada ka traditsioonilise suitsuliha valmistamiseks!

BBQ ahi on kahekambriline, mõlemad on uksega suletavad. Alumine koldeosa on mõeldud kütmiseks, mille kaudu toimub suitsutamiseks vajaliku temperatuuri tagamine. Ülemine osa on suitsutamisruum, milles asuvad leegilõikaja /kuumusehajutaja, selle kohal vee- ja rasvavann ning roostevabast materjalist küpsetusrest.

BBQ ahi on varustatud mehhaanilise termomeetriga 0 – 220 kraadi. Sobib kasutamiseks koduaeda, suvilasse, turismitallu ja maakodusse. Kütmiseks tohib kasutada vaid suitsutamiseks ettenähtud puuliike!

BBQ ahju ülemine kamber on valmistatud 2mm lehtterasest. Tulekolle, uksed ja leegilõikaja on valmistataud 3mm lehtterasest, tulekolde põhi 5mm lehtterasest, korstnad on läbimõõduga 102mm ja seinapaksusega 2mm. Tulekolle on varustatud malmist tuharestiga!

Väliselt on Stoveman BBQ ahi viimistletud kõrgeid temperatuure taluva kuumuskindla värviga. Vaata ka toodet Stoveman BBQ ahju lisavann, mille abil saad muuta BBQ ahju tavaliseks söegrilliks! BBQ meistrid soovitavad!

Oleme veendunud, et ahi pakub Teile palju uusi võimalusi toidu valmistamise ja söömise nauditavamaks muutmiseks.

Lisainfo

Transpordi hind6 €
Tarneaeg1-3 tööpäeva

Seonduvad tooted

8 toode(t) mis on samas kategoorias